Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szülők beleszolnak a kapcsol...

A szülők beleszolnak a kapcsolatodba, mert nekik nem tetszik a barátnőd külseje. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapják be. De komolyan!

Meg lehet mondani, hogy nem kérted a véleményüket.

2014. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi, mert tudom hogy a barátnőm szülei még jobban leszólnak majd engem... Meg amúgy is ha beleszólnak azt normálisan fogják tenni, szerencsére. Mármint anyám. Apám véleménye meg kb 10 éve nem érdekel
2014. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy anyám egy ri*banc szóval csak törődjön a maga életével, mert a végén én is megszopatom.
2014. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyám egész életemben fúrta a kapcsolataimat. Sajnos én hülye észre se vettem. Egyszerűen ha sokáig hallgatod, hogy valaki nem elég jó hozzád, vagy rossz hatással van rád, stb, akkor megül a fejedben és tényleg más szemmel fogsz rá nézni. Nem egy anyának kell megfelenie! Azt nézd, hogy te bolgod vagy-e!

Egy anyának meg annak kéne a legfontosabbnak lennie, hogy a gyereke boldog legyen és nem azt, hogy senki ne vegye el tőle.

2014. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!