Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Inkább ducibb szép nagy mellű...

Inkább ducibb szép nagy mellű nők jönnek be vagy a vékony, karcsú, de kicsi cicijű?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de nálam sem a mell a fő szempont (#10-es vagyok)
2014. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. Hanem?
2014. nov. 23. 15:33
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálam is a fenék és a lábk játszanak nagy szerepet.

Ducit lányt azért nem választanék, mert nagyobb az eséj rá, hogy elhanyagolja magát és csak nagyobb lesz (nem akarok megsértení ezzel persze senkit, és akinek nem inge...)

Tehát inkább vékony lány pici cicikkel, kevés gugolás és kitörés és kész is az álom csaj :D

2014. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha aranyos arca van és normális belső tulajdonságokkal rendelkezik, akkor nekem mind1. Le lehet szólni érte, de nekem mind2 testalkat tetszik.
2014. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nekem pl szingli pasiként mindenből nagy,teltebb,husis ágyèk,popsi,s nagyobb,akár lógós cicik!

Csak egy a lényeg,hogy kizárólag természetes legyen a nőn,Hölgyön minden,aki akár èrettebb,40,50+-os is lehet,sőt!!!

jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!