Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne valaki beszélgetni?

Szeretne valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Depressziosnak érzem magam.

Állandoan sírok sírok.

Nem esszem nem isszom.

Nem beszélgetek senkivel. Ez egy kivétel hogy szeretnék egy embert aki egy jó szót tudna hozzám szólni.

Nem mozdulok ki itthonrol. Fekszem az ágyba és a halára gondolok

Macimat ölelgetem.. közbe altato van kezembe... sok altato..

Igen voltam pszicholigusnál de nem használt. 15/L



2014. nov. 23. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb vagyok nálad, de ha gondolod, nekem írhatsz.
2014. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem olyan mint a fogorvos.. Nen egy üléstől fog elmúlni a depressziv hajlamod.. Tessék járni.
2014. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SullaFelix89 ***** válasza:
just do it......
2014. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj!
2014. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tisztelet a kevés kivételnek,de személyes tapasztalatból mondom,hogy magyarországon a pszichológusok többsége kalap xart sem ér.

Én is sokáig depressziós voltam,mentem mindenfelé,de csak lelkiztek velem,pedig beszélgetni a családommal is tudok.

A depresszió betegség és azt gyógyítani kell,gyógyszerrel, nem elég beszélgetni.

Menj a Rókus korházba a pszichiátriára,ott segítenek rajtad! Nekem is ott írtak föl gyógyszert amit évekig szedtem,mire jobban lettem.

Ha valami kérdésed van,írj!

30F

2014. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem orvos,ezért nem írhat fel gyógyszert.

Egyébként a problémáidat magadnak kell megoldani nem egy kémia szernek avval maximum csak javítanak az állapotodon de attól még semmi nem oldódik meg,te vagy a megoldás.

2014. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tőlem írhatsz, hátha jobb kedvre tudlak deríteni
2014. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5

Kíváncsi vagyok hanyhoz jártál. Én egy kisvarosban elek es ennel jobb pszichológust en meg nem talaltam. Továbbá a problémákat nem ő fogja megoldani helyetted,azt még mindig neked kell.. De persze egyszerűbb bevenni egy bogyot es elasni azt ami okozta mint valóban szembeszállni vele.

2014. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen meg oldás.. ha már total ki vagy.
2014. nov. 23. 17:57
 10/10 anonim válasza:
Mielőtt kárt teszel magadban, hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is). Hosszútávon a pszichológus fog segíteni, bízz benne, legyél kitartó! De ha van olyan pillanat, amikor úgy érzed, nem bírod, akkor telefonálj, segíteni fog a telefonszolgálat!
2014. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!