Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki az itt, aki most reménytele...

Ki az itt, aki most reménytelenül szerelmes?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy hányan osztoznak velem ezen a szörnyű érzésen..

2014. nov. 22. 22:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én is elszúrtam pedig életem legjobb kapcsolata lett volna. Még szenvedek, remélem hamar vége.
2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egy hosszú éve... Neve B-vel kezdődik, messze a leggyönyörűbb a sulinkban. Jóban is vagyunk, nagyon is, de még van barátja.. Nehezen bírom, de mivel kb minden nap látom, kapok egy kis erőt.
2014. nov. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én. Egy srácba.... De ő észre se vesz. A golyabálon láttam először s azóta minden nap látom...
2014. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos... igen... azt hiszem...


Nem tudom, a szerelem nem ilyen. Voltam már viszonzottan szerelmes és az egészen más volt. Több volt a közös élmény és így jobban belé tudtam szeretni.


A mostani sráccal is volt már ez meg az, de összejönni nem akar velem.


Elég rossz.


Elég ciki dolgokat műveltem, amiért bele vagyok zúgva... Remélem egyszer elfelejti.


Jóban vagyunk, és imádok vele lenni, de az rossz, hogy tudom, ő nem úgy gondolja.


Ezért mostantól megpróbálok minél kevesebbet vele lenni! :)


Hülyített, bár lehet, hogy nem direkt.


Haragszom rá.


Vele akarok lenni.


De nem szabad.


Nem.


Mindegy.


Majd elmúlik.:)


19/L

2014. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!