Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy csak pár év...

Lehetséges hogy csak pár év után leszünk valakibe szerelmesek?

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve ismerjük egymást, mindig is jóba voltunk az első pillanattól, pedig én elég nehezen ismerkedek, de vele rögtön feloldódtam már az elején.

A srác szinte mindig is éreztette h többet is akarna, de nem volt tolakodó azért, de én nem akartam belemenni több ok miatt is.., de most úgy érzem vele van otthon a lelkem, és mellette érzem jól magam, ha nincs velem folyton a fejemben jár, reggel az első gondolatom és este az utolsó...

Mással is volt már ilyen, hogy ott volt végig mellette valaki, de vak volt? Mert pár hete beütött a gondolat, hogy már nem is barátként nézek rá, hanem úgy mint ő rám.



2014. nov. 22. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így érzed, ne netes kérdéseket írogass szerintem, hanem mondd el neki is! :)
2014. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nálam is kell legalább fél év de inkább több... És akkor is minden nagyon lassan alakul ki - igaz nálam legalább örökké tart(ana ha lenne rá vevő)
2014. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggel ő az első gondolatod,és este az utolsó akkor tényleg szerelmes vagy :)Ez tulajdonképpen az,hogy mindig is ezt érezted,csak most tudatosult,belédnyilalt az érzés :)


Amúgy nálam is volt már ilyen.

2014. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi.Ezek után már csak lépned kell.
2014. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előfordul. Az ember folyton változik. Te is, ő is. Ha ez a változás a kapcsolat javára történik, akkor közelebb kerül a szívedhez, ha a kárára, akkor távolabb. Estedben az első verzió következett be.
2014. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!