Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan hetero pár, aki...

Van itt olyan hetero pár, aki ismerkedne egy szintén hetero párral?

Figyelt kérdés
Csak is hetero párokkal vagy lányokkal ismerkednénk 20 év felett! Kérjük, hogy egyedül álló pasik ne írjanak!

2014. nov. 21. 22:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok udvariatlan, csak unalmas mindig elmagyarázni az érthetetlen embereknek az érthetetlen, csak azért is oda kell valami hülyeséget kommentelni kommenteket!
2014. nov. 23. 05:10
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok.

Ha hetero pár hetero párral akar szexuális kapcsolatot teremteni...annál kezdődik, hogy mindenkinek legyen gusztusa hozzá érni egy férfihez, vagy a másik nőhöz. Egy leszbikus nem fog hetero kapcsolatban élni. Mivel CSAK a nőket szereti... De örülök, hogy ezt Te hetero létedre jobban tudod.

2014. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A leszbikus kulcsszó arra utal, hogy ha a két pár hölgy tagjai egymással foglalatoskodnak, az ugyebár leszbikus hajlamosságra is utal, nevezhetjük biszexualitásnak, a pasik pedig csak heterok, vagyis ők nem egymással, hanem szigorúan csak is a hölgyekkel foglalkoznak, ezért a hetero jelző rájuk. Akik eddig írtak, érdekes módon mindegyikük értette a kiírást.
2014. nov. 25. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:
Írjatok
2014. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön gondoltam, hogy a nagy heteróság hangsúlyozása rekordidő alatt fog homoszexuális aktusban végződni.


Gondolom, amíg a lányok egymást kényeztetik, addig azért majd ti is feltaláljátok magatokat (vagyis egymást) a másik faszival. Amúgy jó heterósan.


Aranyérkenőcsöt azért vigyetek!

2014. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15-ös! Úgy látom, hogy te egy nagyon érthetetlen vagy. A szöveg és a fogalomértéseddel nagy probléma van. A hetero=különböző nemű, homo= azonos nemű, bi= azonos és különböző neműek. Köszönd meg nekem, hogy ezeket leírtam ide, hogy mégis csak tud értelmezni a kiírtakat, pedig a google a barátod, már ha annyira nem vagy felvilágosult szexuálisan, hogy ezekkel az alapfogalmakkal tisztában legyél. Szóval nagyon szívesen! De ezeket te is egy kattintással meg tudtad volna a wikipediából.

Ha biszexuális vagy meleg lennék, akkor a kiírásomban az szerepelne, hogy biszexuális, vagy meleg pasit is keresünk. Egyébként ez az attitűdöd és hozzászólásod nekem kicsit gyanús, a látens melegek szoktak így viselkedni, és félre érteni valamit, mert pontosan a rejtett vágyaikat próbálják bele projektálni pl. egy ilyen érthető és egyértelmű kiírásba.

Ha esetleg téged egy olyan pár érdekelne, ahol a pasi biszex, akkor sajna azok nem mi vagyunk, de keresgélj szorgosan, biztos vannak olyan párok is.

2014. nov. 28. 16:53
 17/20 nagyatádi zsolt válasza:

mi egyből értettük mire gondolsz.

pár vagyunk és szivesen ismerkedünk.

irj privit ha érdekel.

2015. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Minket érdekelne! 27L és 36F vagyunk mindenre nyitottan :)
2016. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nekünk is írhat lány, vagy pár :)

Hetero fiatal pár vagyunk.

2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia! Mi pár vagyunk minket is érdekel, 43f39l
2020. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!