Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Össze szeretnék ismerkedni...

Össze szeretnék ismerkedni egy sráccal aki a sulinkba jár, nagyon tetszik nekem. Le szeretném szólítani valami ürüggyel, de nagyon izgulok. Tudnátok pár tanácsot/biztatást adni?

Figyelt kérdés
Eddig 4x beszéltünk, teljesen véletlenül, de nagyon aranyos volt, végig mosolygott. Folyosón többször összenéztünk, hosszú ideig. Mindenki szerint nagyon kedves, udvarias srác. Elméletben nem kéne félnem, hogy megaláz vagy hasonló. Gyakorlatban viszont nagyon parázok:D Ő 18, én 17. Van valami ötletetek esetleg hogy mivel szólítsam le? Segítsetek kérlek!:)

2014. nov. 21. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jesszus de magamra ismerek
2014. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
K.
2014. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán hogy milyen óra lesz

Milyen nap van ma

Olyat is kérdeztem már, hogy milyen hónap is van?

Huhh, az azért erős...

Momdjuk én szórakozottabb vagyok... Eddig bejött :-D

De ha normális kell: mi volt a házi? ( te "véletlenül" nem csináltad meg. Megkérdezed, lemásolhatod-e az övét, oda mész hozzá, és közelebb hajolsz, hogy "lásd" a házit... Aztán közbe mondd el a véleményed a tantárgyról, és máris beszélgettek :-) )

2014. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!