Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok egy...

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról? Összejönnétek-e vele?

Figyelt kérdés
Magas vagyok (180cm), szálkás testalkatú, rövid barna hajú, barna szemű, elégedett vagyok a külsőmmel(már több lánynak is tetszettem, illetve vallottak szerelmet nekem). Szeretek igényesen, az átlagnál elegánsabban öltözködni, utálom az ilyen deszkás meg páva stílusokat. Járok úszni, szeretek focizni, szeretem az animéket és a sorozatokat. Belsőleg elég érdekes személyiség vagyok, sajnos kevés barátom van egy 1 éve történt dolog miatt (egy banda fenyegettet és rám voltak szállva hosszú ideig), elég visszahúzódó lettem, nagyon nehezen nyílok meg az embereknek, de ha valakinek igen, akkor benne tényleg megbízom. Komolyabb vagyok alaphangon, de persze szeretek én is hülyéskedni és az osztálytársaim, néhány barátom szerint vicces is tudok lenni ha akarok. Nem járok bulizni, nem iszom, nem cigizem, nem drogozom. Szinte semmi magabiztosságom nincs lányokkal kapcsolatban, mert félek az elutasításról, és a fent említett közelmúltban történt dolog miatt..17 éves vagyok, főleg az én korosztályom véleménye érdekelne!

2014. nov. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de a 180 centiddel átlagos vagy a magasság 190-nél kezdődik
2014. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem keserítesz el, az osztályomban magasnak számítok, egyébként igazad van, ez még nem magas. Bár nem pontosan 180 vagyok, pár centivel több, de az nem számít igazából.:)
2014. nov. 19. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnèl! ;) 20/L
2014. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát most leírtad a külsőd, nyilván elképzeltelek most valamilyennek. Ha elégedett vagy vele, miért nincs önbizalmad? Sokaknál ez okozza az önbizalomhiányt.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre, én ennyiből nem tudom megmondani.

De ha úgy fogjuk fel, hogy megértjük egymást, meg bejön a belsőd, az imént leírtakat nem tartanám akadálynak.

2014. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden ember nehezen nyílik meg,én például nagyon beszédes vagyok és sokat nevetek viszont úgy érzelmileg én is nehezen nyilok meg, minden embernek kell egy kis idő mire teljesen megnyilik valakinek :) és az sem baj hogy nem vagy egy ego mániás de azért van önbizalmad csak nem vagy az a tipikus onimado :) szóval szerintem amit írtál azok alapján bármelyik normális lány osszejonne veled ^^
2014. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Animéző fiú, aki jól néz ki? Rohanok *-*
2014. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nehéz eldönteni. Szimpatikusnak szimpatikus, de jobban kéne ismernem téged, hogy rávágjam az igent :) 14/L
2014. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a külsőm miatt vagyok önbizalomhiányos, a külsőmmel semmi bajom, sőt..inkább az emberekkel való kommunikáció miatt..elég nehéz eset vagyok, pszichológushoz is járok egyébként emiatt.:\
2014. nov. 19. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!