Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan, hol ismerkedhet...

Most komolyan, hol ismerkedhet egy átlagos 19 éves srác?

Figyelt kérdés

Diszkóba nem lehet kapcsolat szándékával, nagyrészt ribik rázzák ott magukat. Utcán sem, ott meg nem örülnek ha leszólítják őket. Tömegközlekedés felejtős, amúgy se nagyon használom, ha igen a komor fapofán kívül semmit nem kapok. (Az utcán sem) Mi marad még? Internet? Társkereső 19 évesen kizárt, facebookon bejelölgetni ismeretleneket meg nagyon gáz. Nincs sok ismerősöm, van pár haverom de lányok 0. Tehát ismerősökön keresztül se tudok.

Mindegy is, inkább maradok a gyúrásnál meg a kockulásnál, úgy is most jött ki az új AC, COD, Far cry stb. :D



2014. nov. 17. 18:10
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Tegnap én is pont ezen gondolkodtam, hogy hol lehetne ismerkedni fiúkkal, mert a diszkóhelyeket is kilőttem már mert nem vagyok egy nagy partiarc és a galambzenét sem kedvelem, aztán számba vettem a tömegközlekedést és az utcás dolgokat is, de azért azt mégsem lehet hogy én tapadjak rá a srácokra :'D. Ráadásul az a félénkebb típus is vagyok, ami megmagyarázza, miért is nem volt eddig egy normális kapcsolatom sem.


Nincs rám kereslet, ez lehet az ésszerű magyarázat. :)


19L

2014. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 love my unicorn válasza:
Szerintem a buszmegálló egy egész ígéretes hely ismerkedésre, látsz egyedül egy szimpatikus lányt, odamész hozzá, beszélgetés indítónak az is tökéletes, ha megkérded, mikor jön ez meg az a busz. Talán még örül is a társaságnak, nem sokan szeretnek egyedül várakozni. Csak egy kis leleményesség kérdése az egész:)
2014. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!