Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki itt akar ismerkedni az...

Aki itt akar ismerkedni az miért teszi?

Figyelt kérdés
Talán a valóéletben nincs már senkije? Egy barát, vagy egy barátnő?
2014. nov. 16. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Ugyanúgy lesz**nak itt is mint az életben, de legalább szocfóbiásként jobb mint az életben. Legalább remlnyt ad. Csalfa reményt, mert eddig 99%-a eltűnt az emberenek akikkel itt leveleztem. Mondjuk a többiek is, csak később.


Bár lehet velem van a baj, nagyon nem illek a világba.

2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Talán itt jobban van esélyem, mint a való életben...
2014. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Itt is lehet haverokat szerezni, nem? Pár srác egészen értelmesnek tűnik. Talán még egy sörözésre is összeülünk valamikor...
2014. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan embert ismerek aki itt ismerte meg a mostani szerelmét és együtt vannak ;) vannak itt normális emberek is csak nehéz őket megtalálni, nem ismerkednek. Vannak barátaim, mégis nyitott vagyok az itteni ismerkedésre pedig nem vagyok csúnya srác. 18f :)
2014. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
elkeseredettségből
2014. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!