Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal 15 17 év körüli csajt...

Fiatal 15 17 év körüli csajt keresek aki nem bulizós van itt ijen?

Figyelt kérdés
Ritka a normális nem pasi gyüjtögető csaj nekem 1 kell örökre aki nem hogy hoszutávra tervez hanem örökre egy norm pasi mellet akarja leélni az életét boldogságban stb ha van itt ijen irjon plase!! Sokat csalodtam szal veszteni nem vesztek vele ha kiírom
2014. nov. 16. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondoltad komolyan... lyenkorban ilyet nem talalsz... De azert sikert
2014. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt egy két év múlva olvasd vissza!

Jót mosolyogtam!

2014. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Van, viszont aki ilyen lányt keres, tudjon helyesen írni...azt meg nem tudod megjósolni, hogy meddig tart egy kapcsolat... A másik az, hogy az relatív kinek mi a normális, mert az emberek véleménye szubjektív. Azaz: ,,Sekély e kéj"
2014. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15/ l lemaradt*
2014. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

helyesirasi keziszotar, elobb azt probald meg becserkeszni aztan johetnek a csajok

azert hajra

2014. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudod mivel lehet elkergetni a leggyorsabban egy nőt? Ha kétségbeesett vagy, és megszállottan azt hajtogatod neki, hogy te örökre vele akarsz lenni, és a lábai elé borulva imádod majd őt.

A nőknek egy erős, magabiztos férfi kell aki úgy veszi le őket a lábukról, hogy közben férfias marad. Ehhez a dologhoz pedig megfelelő intellektus kell, szóval sok mindenre rá kellene gyúrnod még. A csalódott jófiú nem kelendő.

2014. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Telefonról ír, ne bántsátok! ;)
2014. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félre analizáltál nem vagyok jófiú épp elenkezőleg egyszerűen komoly kapcsolatra vágyom ennyi mibden igazán erős férfi mögött ott áll egy nő aki szereti az erő meg minden más megvan én csak azt a nőt keresem aki hiányzik melőlem és komolyra tervezném mert nem szeretek komoly kapcsikba belekezdeni hiszen az sok idő még teljesen kiismerik egymást a felek stb jó ragaszkodni egy valakihez megoldani ha gond van közösen stb nem a könyebb utatt választani nem nőci kell mekem hanem egy igazi nő
2014. nov. 16. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:
De miért itt keresel? Az igazi nők nem a gép előtt punnyadnak és gyakorikérdéseznek, hanem odakint élik az életüket.
2014. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Korod??
2014. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!