Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nincs kedvetek beszélg...

Lányok, nincs kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
17-22 de igazából lényegtelen, nem ismerkedni akarok, csak valamilyen tartalmas beszélgetést idegenként, mert élvezem. Mármint nem szexuális jellegűt, csak jó megismerni embereket. Ha van valakinek kedve és ideje, írjatok. 21F
2014. nov. 15. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó megismerni más embereket akkor miért is ülsz most otthon ?
2014. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj:)
2014. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Didiiayer ***** válasza:
Unatkozom,szóval van :D
2014. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es.

Úgy értem anoniman jó beszélgetni számomra idegenekkel. Valahol nyitottabb lehet az ember és ez jó. Másrészt tanulok nekem se jó, hogy itthon kell ülnöm, lennék máshol is szivesebben :D

2014. nov. 16. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem. :)
2014. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha másokkal beszélgetsz akkor nem tanulsz; tapasztalat. Ennyi erővel elmehetnél zülleni is valahova, de te tudod.
2014. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jogos, de ha elmentem volna, akkor kb9 kor már elmentem volna de mostanáig tanultam, viszont az a 400tonna koffein a szervezetembe nem gondolta meg magát és távozott el, szal aludni még nem tudok :D meg ha ma elmgeyek az valamelyest a holnapra is rányomja a bélyegét :D
2014. nov. 16. 00:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk ha van kedved :)
2014. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!