Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok belé, mit...

Bonefile kérdése:

Szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki 8 adikig osztálytársam volt de az évek alatt nem sokat beszéltünk, olyan semmilyen volt a kapcsolatunk, köszöntünk egymásnak aztán annyi.

De most már 10.-es vagyok , és a napokban , sőt már hónapokkal ezelőtt láttam, aztán egy-két hete ráírtam elkezdtünk beszélgetni, de mindig úgy volt hogy, írtam neki valamit pl küldtem neki egy zenét és ennyi volt, ő visszaírta hogy ezt imádja , stb, mindig én írtam, jött rá valami válasz aztán ő is írt valamit, aztán most próbálok vele többet beszélgetni, de úgy érzem hogy nem érdeklm igazán, mit tegyek? miről beszélgessek vele, teljesen tanácstalan vagyok... meg el szeretném hívni valahová, pizzázni vagy valami, de túl korainak látom, és mi van ha elutasítja? segítsetek légyszives hogy miként tehetném vele jobbá a kapcsolatomat.


2014. nov. 15. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Osztálytársak voltatok, ne félj meghívni egy fagyira vagy pizzára. Ha elutasít, akkor meg sajnos el kell felejtened. De ez a legrosszabb. Ne erre gondolj, amikor beszélsz vele. Sok sikert.
2014. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elutasítja legalább nem leszel tanácstalan.

Esetleg hozd szóba a kaját is, és kérdezz rá hogy nem-e menne el veled valahova mert most úgy megkívántad. Mármint a kaját :D ha azt mondja hogy nem, vagy most nem, akkor se kell megijedni, rá vágod hogy nem baj, majd legközelebb, aztán puhítod tovább :P

2014. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!