Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Halálosan unom a randikat....

Halálosan unom a randikat. Egyszerűen nem találok olyan nőt, aki kicsit is érdekes. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Régen ismertem egy halom jó fej értelmes nőt, de az utóbbi években mintha kihaltak volna. Minden héten más lánnyal randizom és hiába gyönyörűek, tök üresnek látom őket. Mintha ilyen klónozott robot lenne az összes. "Szeretek utazni, színházba járni, éttermekbe járni, szeretem az állatokat" és ennyi. :D Egyik se tud semmit a világról, nincs önálló véleményük és mindegyik csak bambán várja, hogy történjen valami.


27F



2014. nov. 13. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Tudod valaki szó szerint ölne a "minden héten egy randi" dologért...ha a két oldal között kéne választanom akkor a tiédet választanám. Nagyon sajnállak...

Maradj csöndben és örülj annak amid van!

2014. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezért kell megválogatni az embereket. ne csodálkozz! kettőn áll a vásár.
2014. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én ezért nem barátkozom nőkkel, nő létemre. Ha van összesen kettő, sokat mondok.

Férfiakkal lehet beszélni csillagászatról, könyvekről, más kultúrákról, társadalmi dolgokról. Ez van. Alkalmazkodj. Én is azt teszem.

2014. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te legalább eljutsz randira, engem mindenki lekoptat a faszra 19/f
2014. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy 9 évvel idősebb vagy nálam :( Lehet engem nem találnál unalmasnak, de amúgy van barátom. Még senki nem mondta, hogy unalmas lennék :D Csak jó helyen kell keresni :)
2014. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én általában el tudok beszélgetni a pasikkal sok mindenről, de előfordult, hogy én meg az ellentettjét tapasztaltam annak amit te, igaz nem heti rendszerességgel. De mióta nem randizgatok mert nincs rá időm azóta ez is hiányzik :P


22/N

2014. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaj te kis manó :-))))))
2014. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán rossz helyen keresgélsz.

Lehet, hogy ami kívülről az ideálod, belülről nem tartalmazza, amit igényelsz.

2014. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét!
2014. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pacsi!De én a pasikkal vagyok így..
2014. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!