Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezhetnék barátnőt?

Hogy szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés
Egy kicsit félénk vagyok,régen kövér voltam,de már sportos,de nem talál rám a szerelem,a lányokkal is jól el tudok beszélni,de nem.Volt egy 5 hónapos kapcsolatom,de az idő alatt akik utáltak irigy szemekkel néztek,ugyanis valamilyen szinten elhitteték velem hogy semmit nem érek és rám magány vár.Nyár vége óta randizok egy lánnyal,most a suli miatt nem bírtunk találkozni,de félek elhívni mert úgy érzem ha most elhívom akkor el is veszítem.Sportolok,de milyen módszeren tudnám egy kicsit össze szedni magam ? 19/f
2014. nov. 13. 13:39
 1/1 Jázi :) ***** válasza:
Miért hiszel az irigyeknek? Magadban lásd a jót és csak vegyél erőt magadon! Hívd el randira és add magad. Ne foglalkozz mások véleményével mert rányomják a hatásukat rád.
2014. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!