Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudna vala segítséget nyújtani...

Tudna vala segítséget nyújtani a chat-on keresztüli ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Felvettem egy nőt Facebookon, akit már régebbóta ismerek. Messengeren keresztül kezdtünk beszélgetni. De itt jön a probléma.

Nekem ez a chat korszak meg úgy általában a chat is kimaradt az életemből, mert én ezerszer jobban szeretek élőben ismerkedni és ott érzem elemében magamat.

De most fontos lenne 'jól' chatelni, mert kicsit messze lakik a nő.


Gyakorlatilag lövésem sincsen mik a chat szabályai, mit kellene mondani, mikor lehet ráírni és mit. Gyakorlatilag csak hülyeségek jutnak az eszembe amit élőben soha nem mondanék. és nem akarom lejáratni magam.


Segítene az, akinek komolyabb tapasztalatai vannak ezzel a fajta ismerkedési formában?



2014. nov. 11. 11:25
 1/4 anonim válasza:
Ismerkedtem így..nincsenek szabályok nyugi :)))) nekem pl jól esett attól aki érdekelt egy "jó reggelt legyen szép napod üzenet " este egy " milyen volt a napod?" üzi..és a reagálása után elindul a társalgás úgyis ;) De ne ess túlzásokba... volt olyan h érdekelt a srác de reggeltől estig nyomta a szöveget.. ha nem válaszoltam kötekedett h miért nem :)) kiábrándított!! De a legegyszerűbb h legyél önmagad ... ne legyél chaten más mint amilyen élőben lennél!! ...és bókolj!!! :))) Az minden nőnek bejön még cahten keresztül is ;)
2014. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod engem az zavar, hogy ilyen 2-3 mondatba kell belesűríteni az egészet, amit én nem találok eléggé kifejezőnek. Meg ami a legjobban zavar, hogy nem látom a reakciót és úgy érzem, valami hülyeséget mondtam...


Rá lehet kérdezni akármire, vagy vannak témák amiket hanyagoljon az ember? Most nem a szexuális jellegű témákra gondolok.

2014. nov. 11. 11:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg miért van az, hogy ő nem ír csak válaszol? Ez mi?


Nem arról van szó, hogy nem érdeklem, mert tudom, hogy érdeklem, de ilyenkor mi van? Ezt sem értem.

2014. nov. 11. 11:59
 4/4 anonim válasza:
Ilyenek vagyunk mi nők..várjuk h keressenek de mi nem :))) Már ha kialakul a kapcsolat és akkor sem kezdeményezi a beszélgetést akkor az már baj!! De az a baj manapság h agyalni kell... hogy mi lenne a jó? hogy lenen a jó? mit kellene mondani? mikor írja? írjak e?? stb. Nekem az a mottóm h : Gondolkodom tehát vagyok de ha nem gondolkodom még jobban vagyok!!! :))))) Fog az menni ha kölcsönös az érdeklődés..ne görcsölj rá hékás!! ;) (1es voltam :) )
2014. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!