Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol rejtőznek a normális fiúk?

Hol rejtőznek a normális fiúk?

Figyelt kérdés
Igaz,még csak 16 vagyok,de azért nem lenne rossz egy kapcsolat,de a legtöbb srác,akit ismerek bunkó és beképzelt,akiknek csak a plázacicák kellenek. Könyvtárba szoktam járni,de oda inkább a félénkebb fiúk járnak,és én kezdeményezésben nagyon nem vagyok jó. Valami ötlet?
2014. nov. 9. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az asztal alatt.
2014. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, de csak fényezni jöttem magamat, na jó, nem, de ami igaz, azt nem tagadom le. :D
2014. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A te értelmezésedben normális fiúk ülnek sok estében a gépek előtt is.

A másik dolog, hogy nem csak az tesz valakit normálissá, hogy könyvtárba járnak, sőt.

2014. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

És hol rejtőznek a normális lányok?

Egy képet szeretnénk, azért nálunk, normális fiúknál is van egy szint.

2014. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
barátzónátokban kapálózik a többség, hogy kikerüljön onnan, de észre sem veszitek!
2014. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az óratorony tetejének árnyai közül figyelem az éjszakába öltözött várost, hogy észrevehessem a gonoszság és igazságtalanság minden egyes mozzanatát, majd minden erőmmel, hitemmel és kegyetlen elszántságommal lesújthassak rá a teliholdas égből. Hogy normális fiú vagyok-e, azt döntsd el te.
2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahol sokszor megfordulok: Egyetem, pályaudvar, vonatszerelvények, otthon.
2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
írj és döntsd el te normális vagyok-e :)
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerint ott vannak a szemetek előtt, csak különböző indokokkal kiszórjátok őket. Folyton csak nyafogtok, de amikor meg kezdeményez nálatok valaki, akkor elhajtjátok. Mindig ugyanazt panaszoljátok, de sosem haladtok előre, mert azért tenni is kellene valamit. Mindenhonnan azt hallani, hogy nem találtok normális fiút, ami hülyeség, mert képtelenség, hogy egyikőtöknek a környezetében se legyen egyetlen ilyen fiú sem, ehhez képest minden nap felteszitek vagy tízen ugyanazt a kérdést, hogy hol vannak a normális fiúk. Ötletnek meg írhatunk akármit, úgyse fogadjátok meg. Már vagy száz hozzád hasonló emberkének leírtam, hogy járjatok közösségbe, táncolni, sportolni, kirándulni, énekelni, akármi, esetleg próbálkozzatok társkeresőn, szerintem max. ha egy ember megfogadta, a többi meg vár a csodára.
2014. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz hogy a plazacicak kellenek nekunk. Sot inkabb nem
2014. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!