Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi köztünk?

Ez most mi köztünk?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerem és azóta így el vagyunk, találkoztunk már egy párszor (voltak kihagyások hogy 1-2 hónapig nem írtunk többnyire mert össze jöttek az exével, akiről nekem sosem beszélt hogy valamennyire is a képbe lenne, sőt meg is csalta velem). Élőbe meg csókol (magától), úgy ölel át, simogatja az arcom, fogja a kezem mint aki szerelmes. De facebook-on meg tök szűk szavú, nem mond semmi konkrétat, bizonytalanságban tart, mindenre rá fogja hogy türelmetlenkedem közben nem is de mindenre ezt mondja, amit ő csinál az sose legyen probléma sőt még neki áll feljebb, egyszer olyanokat ír amiből az jön le szeret, utána mint akinek mindegy az egész "kapcsolat". Azt mondta hogy nem szerelmes de több vagyok mint barát és mint akivel le akar feküdni (sőt ezt a témát nem is szokta fel hozni hogy feküdjünk le) de az érzéseiről nem szeret beszélni, ha rá kérdezek mit érez akkor azzal jön hogy úgy nehéz ha sürgetem (mellesleg nem sürgetem..)


Elég érdekes..


Mindenki véleménye érdekel, tudom ennyiből amit le írtam nem lehet biztosat mondani, de ötletek érdekelnek.


Én 27/F Ő 25/L



2014. nov. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled keress olyat aki megbecsül mert ez nekem ennyiből elég rosszul hangzik én tuti nem lennék ilyen kapcsolatban senkivel.
2014. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fészkes fenébe! 26N
2014. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket a jelenlegi és jövőbeli társadalom tagjainak megmentése érdekében jól meg kéne csapkodni egy kisbaltával.
2014. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!