Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek nappal...

Lányok, szerintetek nappal (utcán), vagy éjszaka (szórakozóhelyen) jobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hajnalban a bitofan logva
2014. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nappal jobb.
2014. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként mondom neked, hogy egyik sem jó. :D Szórakozóhelyen mondjuk egy kefélést összehozhatsz, de arra vágysz? Nappal meg fura, de még azis jobb, mint a szórakozóhelyen való ismerkedés. A legjobb egyetem, munkahely, nyelvkurzus, valami olyan, ahol egymásra tudsz valakivel hangolódni, tudod a diszkóban megy a zene ezerrel nem fogsz tudni beszélgetni a csajjal, az utcán leszólítani valakit meg fura, ellenszenvet vált ki a csajból.
2014. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
uhm, én srác vagyok de ha te is akkor annyit mondhatok hogy nappal az utcán, ott nem számítana rád és így ha tudod mit hogy mondj akkor jó első benyomást kelthetsz, ha meg egy mogorva f4sz akkor meg otthagyod :D , a szórakozóhely azért nem jó mert ott egy csajhoz 5-10 perc alatt egy rakat srác megy oda udvarolni, így az önbizaolmuk az egekben és észre se vesznek, persze ha tudod mit hogy akkor mind2 könnyű de pl diszkóban szerintem a leendő feleségedet ne keresd inkább csak az egyéjszakás kalandodat, viszont az utcán, persze nem a sarkokon, de pl buszmegállóban simán lehet sikered :)
2014. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!