Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még igazi férfiak?...

Léteznek még igazi férfiak? Ti milyen pasira mondjátok, hogy igazi?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy vannak e manapság olyan pasik, akik igazi férfiak? Akár belső, akár külső tulajdonságok vonatkozásában. Mindkét nem véleményét szívesen fogadom.:)
2014. nov. 2. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Léteznek még igazi nők?
2014. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2014. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én magamat annak titulálnám, de önmagával szemben mindenki elfogult. Ha majd leírják páran a definíciójuk az igazi férfiról, okosabb leszek. :D


19/F

2014. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem elég, ha eredeti péniszem van?
2014. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen:

[link]

2014. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazi férfinak tartom magam. Belső tulajdonságok közül az X és Y kromoszóma megléte lenne fontos.
2014. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az vagyok.
2014. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vannak, mondjuk az én baráti köreim... meg szinte mindenki az lehetne, csak hát, a mai kurv-á-knak az jön be ha elpávulsz, és alázod.... :D pl az egyik lány ismerősöm is, megtetszett, elkezdtem udvarolni, az meg azt akarta hogy úgy bánjak vele mint valami haverral... tehát nem kinyitod előtte az ajtót, hanem ráb-a-szod, és satöbbi... :D
2014. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sem igazi férfiak sem igazi nők nem nagyon léteznek manapság.

Vagyis léteznek csak abszolút kisebbségben vannak.


Ezt az állításomat arra alapozom, hogy a 21. században a nyugati kultúrában a bűnözés, gerinctelenség, a barbár, állatias viselkedés és megynyílvánulások,a lustaság, és a mértéktelen műveletlenség és idiotizmus és az ezek által az értékek áltatal közvetített életvitel váltak az "igazi férfi" ismertető jegyeivé, amik azért hagyományos értelemben nem voltakazok egyáltalán. Sőt...


És mivel az ezek által behatárolt életmód vált normálissá így a nők többsége is ennek az életvitelnek a női megfelelőjét követik.


Tehát hagyományos értelemben az igazi férfiak/nők kihalófélben vannak, DE 21.századi nyugati szemlélettel, kifejezetten sokan vannak!

2014. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!