Izmos/sportos pasik vannak itt?
Figyelt kérdés
Keresek 22-28 év közti sportos,igényes pasit,haverkodás céljából Debrecenből vagy Nyíregyről,akivel közösen szexelhetünk 3asban csajokkal,stb. Jómagam 24 éves jóképűnek mondott pasi vagyok.2014. nov. 2. 18:50
1/12 anonim válasza:
De meleg lett itt hirtelen.... :D
3/12 anonim válasza:
Szaunában érzem magam. :)
Egyébként inkább csúnyácskát keress, az jó hatással van rád. szerinted, a jó nőknek, miért van mindig egy csúnyácska barátnőjük?
4/12 A kérdező kommentje:
nektek az hol meleg dolog ha 2 haver együtt lefektet egy csajt
2014. nov. 2. 18:59
5/12 anonim válasza:
Jó nekünk mindegy, azzal szexelsz akivel akarsz, de úgyis az lesz a vége hogy ti kettesben toljátok egymást, a csaj meg eszi a szendvicset. Sonkás-majonézest. :)
6/12 A kérdező kommentje:
hülyeség...ne tudd már helyettem hogy mit csinálnék
2014. nov. 2. 19:03
7/12 anonim válasza:
Na de hol találunk csajokat bro? Vagy tapadnak rád a tuti bukszák? Holnap 10kor a Bem téren, ne késs!
8/12 anonim válasza:
Szerinted kicsit se homo, hogy egy csávóval hármasban akarsz töcskölni, "barátkozni" és még az is fontos, hogy izmos legyen. Ergo nézni akarod közben.
9/12 anonim válasza:
Tőlem lehet sajtos szalámis is, ahogy szereti. :)
10/12 anonim válasza:
Nekem elég lenne egy helyes pasi is :D
15/L
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!