Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, akibe szerelmes...

R.Miki kérdése:

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok (de komolyan). A probléma az, hogy nem vagyok biztos benne, hogy én is tetszem neki. Honnan tudjam hogy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Én 12 vagyok, ő 11, én 6.-os, ő 5.-es, de gyakran találkozunl táborolban, suliban stb. Kérlek segítsetek, hogy biztosan szeressen!

2014. nov. 2. 07:59
 1/3 anonim válasza:

Facebook beszélgetésnél nézd vissza: ha mindig ilyen 1-2 szavas válaszokban ír és nem kérdez, mindig te írsz rá, akkor nem érez semmit.

De ez alkalmazható a való életben is - ha mindig te beszélsz, ő csak bólogat, bukott az ügy.

De ennyi évesen arra törekedj, hogy minél több közös sztoritok legyen, és 13-14 évesen kezdd el a támadást.

2014. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Ezek alapján eddig jól haladok! :)
2014. nov. 2. 13:42
 3/3 anonim válasza:
Szia ne hagyd elmenni.Ismerkedj barátkozz vele.Ha szeret úgyis megtudod,vagy beszélgethettek róla esetleg.
2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!