Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-ból 19 ember kilép, ha...

20-ból 19 ember kilép, ha küldök képet, ez mért lehet (20/F)?

Figyelt kérdés

A maradék 1 pedig valamiért már nem úgy írogat utána, ahogy előtte. :D


Tegyük fel, hogy úgy nézek ki, mint egy átlagos 20 éves fiú (én annak tartom magam). Értelmesen csevegek a partnerrel cseten. Miért lép ki mindenki, amikor képet küldök? Ennyire csúnya lennék?


Mielőtt jönnének az értelmes hozzászólások; NEM, nem sajnáltatni akarom magam, meg itt csajozni, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Másoknak mik a tapasztalataik?


2014. nov. 1. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
*TechN9ne kilépett a beszélgetésből*
2014. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia Mr :D
2014. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ha küldesz egy képet privátba én őszintén elmondom neked nem lépek ki :D 21/L
2014. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol csetelsz?
2014. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet kapsz kritikát kilépés nélkül
2014. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

biztos, hogy a kép résznél szakítják meg a beszélgetést? mert akkor sajnos 90% h az az oka... lehet ,hogy csak nem jó a kép. Próbálj előnyösebb képet csinálni.. felmész női honlapokra ahol celeb nőkről látsz képet, borzalmasak, pedig alapvetően jól is ki tudnak nézni... mindenkiről lehet nagyon előnytelen képet csinálni... Persze nem azt mondom hogy csalj, de ez remélem egyértelmű...


Ha nem pont a képnél, akkor csak nem jön be nekik a stílusod/egész lényed

2014. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ismeretlenek.hu

anotalk.eu

2014. nov. 1. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:

ja tényleg: 6-os vagyok: kérdezz rá :D jófejül:

"-Figyi kedves srácnak találsz? -igen. -Hálás lennék, hogy mikor elküldöm a képem, mondasz őszinte véleményt rólam... " ezt valahogy átfogalmazva ahogy neked jó

2014. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen próbálkozásom. :D Ebben az esetben csak az 50% lépett ki, a másik fele meg mondta, hogy átlagos vagyok, viszont ezen vélemények fele szerintem nem volt őszinte. :D
2014. nov. 1. 23:09
 10/11 anonim válasza:

kipróbáltam ezt az anotalkot :D

nekem ott lépett ki a csaj, hogy írtam az ELTE-t mint egyetemet :D

2014. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!