Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok az...

Lányok, mit gondoltok az olyan srácokról, akiket egyszer a múltban elutasítottatok? (a srác követelte hogy döntsetek és ti inkább elutasítottátok) Lehetséges, hogy évekkel később fel akarjátok venni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat:)
2014. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy én akarnám bárkivel is felvenni a kapcsolatot, de ha ő megkeresne, nem biztos, hogy megint visszautasítanám. ez sokmindentől függ. hogy mennyire régen meg hogy miért utasítottam el, ő hogy viselte stb.


ha tegyük fel, évekkel ezelőtt elutasítottam, mert éretlennek tartottam és azóta sokat változott jó irányba, lehet adnék neki egy esélyt. de ha azért utasítottam el, mert totál ellenszenves és taszító számomra (mind fizikailag, mind belső tekintetében), akkor kisebb csodának kéne ahhoz történnie, hogy ez változzon.

2014. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges

18/L

2014. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!