Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok tényleg ez az...

Lányok nálatok tényleg ez az udvarolás? Meg erre most miért büszke hiszen elutasított?

Figyelt kérdés
Szóval egy csaj elmondta az egyik haveromnak hogy én udvaroltam neki (amúgy a vicc ebbe hogy az "udvarlás" végén elutasított). Az "udvarlás" annyiból állt hogy megtetszett, el kezdtem vele ismerkedni(nagyon jól elvoltunk tényleg életem eddigi egyik legjobb része volt)... sikeresen belezúgtam(elmondtam neki) majd elutasított. De nem udvaroltam neki, egy fillért nem költöttem rá. Nagyon aranyos csaj és ha eljutottunk volna addig akkor szívesen udvaroltam volna neki, de amikor feltettem neki a kérdést totál kitérő válaszokat adott én ezt lekoptatásnak éreztem azóta kb. nem beszéltünk.
2014. okt. 29. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyet azzal szoktam csinálni, aki nem elég jó hozzám. Ilyenkor egy ideig teszem neki, hogy jól elvagyok vele, közben a haverjaimmal rajta röhögök, kihasználom, játszadozok vele. Ha megunom, akkor pedig nem találkozok vele többet.


19/L

2014. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam egyáltalán nem ezt jelenti csak ismerkedés.
2014. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# hogy érted hogy kihasználod?
2014. okt. 29. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Meghívatom magam fagyizni, meg hasonlók :)
2014. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akárhány fiú udvarolhat egy lánynak, attól még nem kötelessége összejönni egyikkel sem. Arra meg miért ne lehetne "büszke", hogy tetszik valakinek? És te miért vagy arra büszke, hogy nem költöttél rá? Ettől csak sóhernek tűnsz. Lehet, ha egy kicsit nagyvonalúbb, lovagiasabb lettél volna, akkor a lány is máshogy reagál a te nagy, szerelmi vallomásodra.
2014. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LeftBehind ***** válasza:
5. Ja, mert tényleg sok értelme van olyan nővel lenni aki csak akkor van veled, ha fizetsz neki.
2014. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!