Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baja ennek a lánynak?...

Mi a baja ennek a lánynak? Ezzel most mit szeretne elérni?

Figyelt kérdés
Bejelölt facen egy lány, akinek van barátja.. Elsőnek normális volt, mert jól elbeszélgettünk, de a napokban mindig azt írja, hogy küldjek neki karkötőt és csokit.. Megkérdeztem, hogy, hogy van, írta, hogy jól utána megint azt írta, hogy küldjek neki karkötőt és csokit... Folyton azt kérdezgeti, hogy mikor küldöm el neki a csokit és a karkötőt... Még a címét is leírta vagy százszor, hogy odaküldjem neki.. Mit akar ezzel elérni?...Mit akar a csokival és a karkötővel csinálni?... Amúgy is van barátja... Miért nem tőle kér?... :( 18/F

2014. okt. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd azt a csajt a francba..
2014. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elegge nem normalis dolog idegen fiuknal karkotoert es csokiert kuncsorogni. mondanam, hogy ki akar hasznalni es felszines buta liba, de szerintem egyszeruen csak nem szazas:(
2014. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jázi :) ***** válasza:
Lehet pont a barátját akarja féltékennyé tenni :D
2014. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg feltörte valaki a lány FB fiókját, és nem a csaj írkál neked, hanem egy beteg lelkü ember, a csaj nevében, annak tudta nélkül.


Nekem is feltörték..de az egy agybeteg nő.Tudom kicsuda, micsuda..

2014. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy csak a pasija nem ad neki xd
2014. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülye.
2014. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt akarja elérni aki irkál, hogy az adott személyt bolondnak tarts. Aztán ha kicsit utána kotorsz a trükközőnek jobban, egyből kiderül kicsuda micsuda az IP-je.
2014. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegényke kicsit megrekedt az ovis szinten...
2014. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak ki akar használni :(
2014. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne légy hülye ki akar használni! :o
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!