Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok beszélgetni. Hogyan...

Nem tudok beszélgetni. Hogyan tudnám ezt megváltoztatni? Fontos!

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogyha beszélgetésre kerül sok akárkivel is, soha semmi nem jut eszembe hogy mit mondhatnék. Úgy értem sosem jut eszembe semmi téma hogy miről lehetne beszélgetni vagy ha más hoz fel témát akkor hogyan és mit kérdezzek vissza azzal a témával kapcsolatban. Meg a válaszaim is általában 1-2 szavas válaszok és nem kifejtett válaszok és akárhogy próbálom nem tudok normálisan kommunikálni.

2014. okt. 29. 00:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a hatása, hogy ha sokminden van a fejedben, akkor sokmindenhez tudsz hozzá szólni. És nem fogod kibírni sokáig,hogy finoman bele ne kummogj.

Ha valakinek mindenhez van hozzá fűzni valója, az nem tudja megállni, hogy mindennél csendben maradjon, vagy csak 1-2 szavas válaszai legyenek. Akaratlanul is kifejti néha egy idő után. akkor is, ha alapból szófukar az ember.

én pl. nem szeretek szóban beszélgetni hosszan. Ritka, hogy valakivel fecserésszek, de ha érdekel a téma és tudok is mondani újat, akkor néha én is meglepődöm magamon.

Ha meg iszom is....

2014. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!