Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
17L, ha valaki ír is, akkor legyen szíves, ne olyan, aki kamba akarja verni és társai. Egyszerűen unatkozom, és szeretnék valakit akivel el lehet lenni, bár tudom, hogy lehetetlen a kérésem.. :D

2014. okt. 26. 02:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Igen tudom, sajnos. A legtöbb korombelivel nincs is közös érdeklődési köröm.

Egyébként nem is tudtam, hogy ennyien gyik-eznek még ilyenkor is. :D

2014. okt. 26. 02:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ömlik ebből a témából a lány írta poszt, de maximum a 20%-uk lehet lány.

Be kéne vezetni azt, mint ami a 4chanon megy: show your tits with a timestamp, or get the fuck out.

2014. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miről szeretnél beszélgetni?
2014. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tényleg lány vagyok, ide nyilván nem fogok képet felpakolni, akivel meg el tudok beszélgetni, annak úgyis adok facebook-ot. :) Egyszerűen csak unatkozom, nincs mit olvasnom, semmi film nem jut eszembe, és úgy lyukadtam ki itt. :)


Utolsó: bármiről, kivéve intimebb témákat. Én pl szívesen olvasok, írogatok, sorozatozok,animéket is szoktam nézni; ilyesmiről szívesen beszélnék. :)

2014. okt. 26. 02:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit írogatsz? Verset? Sorozatból mi a favorit? Horrort szereted? :P
2014. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
áhh, verset csak olvasok. :) hosszabb ( és elég nyálas..>.<) sztorikat szoktam. Sorozatból meg pl Agymenők, mentalista,de egy csomót akarok még. :D Horrorból pl az american horror storyt nézem, az valami fenomenális. :D
2014. okt. 26. 02:25
 7/16 papírjaguár96 válasza:
A klasszikus western filmekkel hogy állsz?Hallottál már Sergio Leone filmjeiről?Bűn őket kihagyni!
2014. okt. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a western valahogy eddig kimaradt az életemből. :) még a star warsot is csak most kezdtem el nézni, bár az tetszik. :D nagyon sok "alap" film kimaradt eddig sajnos. :( melyiket ajánlanád, melyik a legjobb western? :)
2014. okt. 26. 02:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ördög jobb és bal keze :D
2014. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 papírjaguár96 válasza:
Volt egyszer egy Vadnyugat-ez egy gyönyörű,művészi film,nem szabad kihagyni! Kedvencem még az Egy marék dinamit is! De a Délidő sem rossz! A Volt egyszer egy Vadnyugat az a csúcs kategória,azt nézd meg először,nem fogsz benne csalódni!:)
2014. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!