Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud nekem tanácsot...

Valaki tud nekem tanácsot adni? 19/F

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy lány akivel egy gimibe járok,de egy évvel alattam van.Nagyon régóta nézegettem tavaly is egész évben,de idén nyár végén ráírtam,és elkezdtünk beszélni :) Sokat beszéltünk,de valahogy nem lett tali belőle,aztán abbamaradt a beszélgetés is,de egyik nap kb 2 hónapja pont láttam az utcán és hazakísértem :) Utána újra elkezdtünk beszélgetni és egyszer haza is vittem suliból kocsival,mert láttam,hogy gyalog ment haza igazából láttam rajta,hogy örül neki szóval én is nagyon örültem :) Utána ugyanúgy beszéltünk,de nem merem elhívni találkozni (nem azért mert félénk vagyok,hanem nem szeretném ha nemet mondana,mert ez a lány egyszerűen a főnyeremény lenne nekem.) A probléma ott kezdődik,hogy múltkor is akkor indult haza amikor én,és megint el akartam vinni,de azt mondta most nem kell,a másik probléma az,hogy talán egyszer írt rám mióta beszélgetünk :/ amúgy nagyon jól el lehet vele beszélgetni,önmagam vagyok amikor beszélek vele.(Mielőtt valaki írná,hogy ronda vagyok vagy hasonló,volt két igazán szép barátnőm már akiket nem csak én tartok szépnek a városban)de természetesen nem járok fehér lóval és nem szőke vagyok :D Na de viccet félretéve Lányok Fiúk arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek mit gondolhat a lány ?? :) engem őszintén szólva nagyon vonz,hogy ilyen titokzatos vagy nem tudom :) Remélem azért van még esélyem a múltkori botlás után előre is köszi a válaszokat mindenkinek ! :) 19\F

2014. okt. 24. 20:32
 1/7 anonim válasza:
100%

ez annyira édii *.* :DD

na de viccet félre téve szerintem mindent leírtál csak azt nem amiből ki lehetne deríteni mit gondol :DD

amúgy arra a kérdésre hogy miért nem szállt be másodjára a kocsidba lehet egyszerű udvarias oka is volt hogy nem várja el tőled hogy hurcolászd :D vagyis nem vagy a sofőrje de lehet nincs igazam nem tudom :D

17/L

2014. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hívd el randira. akkor kiderül minden. jelen esetben nemigen lehet eldönteni, hogy kedvel-e "úgy" vagy sem. próba szerencse. bátorság!
2014. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Figyelj, a képlet egyszerű. Ha nem hívod el, az esély arra, hogy igent mondjon 0, viszont ha elhívod akkor már 50%, tehát vagy igen vagy nem. Csak magaddal tolsz ki ha nem hívod el.
2014. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha nem hívod el és találgatsz, akkor csinálhatod ezt életed végéig is, nem lesz változás. viszont azt írtad, hogy igazi főnyeremény lenne...a főnyereményekért meg meg kell küzdeni, nem?;) hívd el, mert: még a végén más teszi és akkor már késő lesz/már lemond rólad, miközben sztem tetszel neki/most komolyan mi lehet a legrosszabb? azt mondja, hogy nem, de akkor leglaább túl tudsz lépni rajta és nem ezen agyalsz. valószínűleg azért nem ment veled másodjára, mert nem akart a terhedre lenni/nem vagy képes elhívni randira és valószínűleg nem így akar ismerkedni/még a végén azt hiszi vársz érte cserébe valamit
2014. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lehetőleg személyesen kérdezd meg és ne neten keresztül, értékelni fogja;)
2014. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"de nem merem elhívni találkozni (nem azért mert félénk vagyok,hanem nem szeretném ha nemet mondana,"

Ne is hívd el. Hagyd meg a csajt a tökösebb legényeknek. Mégis mi a ménkű történik, ha nemet mond? Legfeljebb elhívod még egyszer. Figyelj! Vagy kell valaki, és akkor kiállsz érte, ha cigánygyerekek potyognak is az égből, vagy nem kell, és akkor távolból nyavalyogsz.

Tudod, mit, kisnyúl? Bäszd meg a fűnyíródat!

2014. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Bence2323

Az üzenet címzettje: Miquel

Az elküldés időpontja: tegnap 23:00

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Valaki tud nekem tanácsot adni? 19/F

""de nem merem elhívni találkozni (nem azért mert félénk vagyok,hanem nem szeretném ha nemet mondana," Ne is hívd el. Hagyd meg a csajt a tökösebb.."

Az üzenet témája: uhh

Az üzenet szövege: Esszel beszel ott a sorok vegen fäszkepu,de azert kössz a valaszt,visszairnod kar le vagy tiltva puszi gy0kerkem :DDD


Ilyeneknek adjunk tanácsot...

2014. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!