Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet potenciális barátnőr...

Hol lehet potenciális barátnőre "vadászni"?

Figyelt kérdés

Na akkor kezdjük a szokásos mesével:


16/f vagyok Budapestről. Nagyon, nagyon, nagyon... szeretnék végre egy barátnőt, inkább az érzelmesebb összebújósabb fajtából.


A gondom csak az, hogy házinyúlra ugyebár nem lövünk, a kísérleti laboratóriumba meg pláne nem visszük, de így fogalmam sincs, hogy hova mehetnék, ahol van esélyem próbálkozni.



2014. okt. 23. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval már a szexelős fajta nem is jó?Ezek a mai fiatalok nagyon válogatósak..
2014. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is találj egyet ;)
2014. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érdekes hogy a normális fiúk mind Pesten laknak, kicsit sincs szerencsém..
2014. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó Pesttől kicsit (na jó nagyon) messzebb is vannak normális srácok :D
2014. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ameoland ***** válasza:

Előbb a kommentre:

"érdekes hogy a normális fiúk mind Pesten laknak"


#3: Én meg Pesti születésű vagyok,ott nőttem fel de vidéken élek. Szaporodik és terjeszkedik a potenciális " normális férfi típus". Ha ez megnyugtatóbb így.. :D


Kedves kérdező barátom! Már most megmondom,hogy csak rizsa az egész,amit mondok. Mert se én,se senki más nem fogja tudni neked megmondani,hogy ez neked hol fog bejönni. Még úgy se,hogy a 'legnagyobb valószínűség szerint'. Találkoztam én kedves lánnyal az interneten, a vonaton, a suliban, egy zenetáborban.. és mind ilyen volt. Én pedig a te fajtád. De nekem sem jött össze mind. És neked se fog. És mindenki több,mint amit elsőre látsz és hiszel belőlük. Örök igazság: még a legtirpákabb nő is vágyik egy kis romantikára,törődésre...vagy a pénzre. De fizetsz neki,szóval törődsz vele. És végső soron nem CSAK a bankkártyádat szívja le.. legalább.

Ez a házinyúlra nem lövünk meg.. oké..persze..egyetértek. De ezer és egy ellenpélda van erre is.


szóval.. tudod a dolgod.hajrá!

2014. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3as Meg H-biharban is vannak rendesek...
2014. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet van benne valami, hogy a normálisak mind Pestiek :D Itt, 160 kilométerrel arrébb nincs sok....
2014. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!