Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből látom hogy tetszek neki?

Miből látom hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Sajnos azok a lanyok akikről tudom hogy tetszem nekik, nekem nem tetszenek. Azok pedig akik nekem tetszenek, beszelgetek veluk stb, de nem tudom hogy tetszem e nekik vagy nem. Egyszeruen a jeleket ne tudom miket kellene néznem rajtuk. Az oké hogy ha kérdezek valaszolnak, mert gondolom udvariasak. Vam amelyik vissza is kerdez de van amelyik nem. Pedig helyes gyerek vagyok azt mondjak, szoval nem értem én ezt.

2014. okt. 22. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat mosolyog rád, érdekli, hogy mi van veled, a testbeszédére is figyelhetsz, pl ha lát és kitágul a pupillája, a térde vagy a lábfeje feléd néz, sokat ér hozzád "véletlénül" stb.
2014. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőlem is kérdez mindig egy csaj már szinte idegesít,és csak bologatok
2014. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy a beszelgetesek elejen a csajok nagy resze csak valaszolgat vagy beszelgetunk de rolam nem kerdez. Viszont egy par beszelgeted utan pedig elkezd a csaj is erdeklodni felolem.
2014. okt. 22. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!