Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vadidegen társasággal elmennél...

Vadidegen társasággal elmennél úgy bulizni hogy csak az ismerősödet ismered aki által mész?

Figyelt kérdés
Napokban hívott meg egy haverom bulizni de rajta kívül nem ismerek senkit. Tartok tőle hogy ha ő felszívódik én az ő társaságával hogyan leszek meg, lesz e közös téma, nem csak fogok kinézni a fejemből. Vélemények tapasztalatok ?

2014. okt. 21. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha van hozzá kedved akkor menjél, lehet ismerkedni is, nem gáz szerintem
2014. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előtte még ha lehet, haverkodj velük össze... mást nem tudod hírtelen. Ha félsz, hogy magadra maradsz velük, akkor inkább hagyd, de ugysem lesz semmi gubanc, ha már az ismerősk lesznek szerintem.
2014. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem az ilyet. Új emberek, menj ha nem vagy túl zárkózott típus.
2014. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egy idegen társaságban attól félnék, hogy bedrogoznak és megerőszakolnak, az lenne a legkisebb bajom, hogy nincs miről beszélgetni. :D

Szóval nem mennék el.

2014. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló.

Nyilván, a fiúkat / férfiakat nem érint ilyen dolog.

2014. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már voltam így bulizni, de soha többet. Totál leitattak, és másnap mikor felébredtem azt se tudtam hol vagyok, mert valakinek a lakásán voltam akit nem is ismerek, de nem csak ketten voltunk hanem még jó páran, a legtöbben pasik, én meg semmire sem emlékeztem, arra sem hogy esetleg csináltak-e velem valamit. Marha rossz érzés volt. Az az ismerősöm akivel mentem meg teljesen fölszívódott.


Utána persze mindent elmesélt és nem történt semmi, de akkor sem megyek bele ilyenbe többet.

2014. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is zarkozottabb vagyok, de tuti, hogy elmennek, ha ilyen lenne. Majd osszeismerkedtek, ne parazz :)
2014. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mennék. voltam is már. egész jó volt:)

ezt a "leitattak" dolgot sosem értettem. valahogy engem eddig senkinek sem sikerült. annyit iszok amennyit jónak látok

2014. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, és jó volt :)
2014. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mondjártok már el nekem, hogy mi az, hogy leitatnak.


Leitatnak? Hogyan? Ha nem akarok kip@szott alkoholt inni akkor nem iszok.

2014. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!