Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győri, vagy győrközeli 16-18...

Győri, vagy győrközeli 16-18 eves helyes, vagy cuki sracok. Akar valaki ismerkedni/dumcsizni? 16/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 23:10
 1/8 October15 ***** válasza:
9%
Nos nem vagyok se győri se 18 se cuki sőt ha ennyire liberálisak vagyunk akkor lehet, hogy pasi se :D DE: Drága szívem.. áruld már el nekem, hogy mi a különbség a cuki és a helyes között. :) [főleg 16-18 éves korban :D]
2014. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát a cuki az olyan zabálni való xd cuki :3 a helyes meg jol nezki :D
2014. okt. 20. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szex lesz? :D
2014. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hogy az előző válaszoló szavaival éljek:


Drága szívem, szerintem inkább menj ki a valóvilágba és próbálj meg ott felszedni egy cuki=helyes srácot... De ha tényleg annyira kispi*ca vagy, hogy személyesen szóba eledj bárkivel, legalább használj egy társkeresőt, mert a gyakorikérdések nem az!!! És tudom, nem te vagy az egyetlen, mert 1000000 hozzád hasonló kiírás van, de ebből -1 is eredmény... És jótanács, a fele aki majd rád ír, az elárulom, nem 16-18 lesz, vagy ha igen, akkor biztosíthatlak róla, hogy nem cuki/helyes, mivel azok azt teszik ami normális, és nem egy kérdező honlapon próbálnak csajozni

2014. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De ha mindenáron akarsz egy ilyet, parancsolj:


[link]


Zabálásra kiváló, még fiú is, és kapható győrben is!

2014. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
amúgy valaki mondja már meg olyankor mi van, ha neveztek már cukinak is helyesnek is csúfságnak is, rondának is, nyominak is, babapofinak is kisfiúnak is? xd
2014. okt. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 OttDody válasza:
14/F megfelel? :D Tatabánya
2014. okt. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
17/f Győrből jó lesz?
2014. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!