Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győri vagy környéki pasik...

Győri vagy környéki pasik ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ismerkedő oldal, ezzel tisztába vagyok, mert ugye itt az a szokás, hogy beszólnak ha itt próbálsz ismerkedni valakivel. Ettől függetlenül, egy próbát megér, bár korábbi tapasztalatok innen nem ezt mutatták. Szóval ha van olyan pasi, Győrből vagy környékéről, aki komoly gondolkodású, normális és mondjuk (komoly) kapcsolat céljából ismerkedne, 20 év feletti, az írjon privit. Előre is bocsánat ezekért a kritériumokért de mivel eddig innen ilyen téren nem volt sok jó tapasztalatom ezért kérem, hogy csak olyanok írjanak, akikre ezek illenek, szóval tényleg szeretnének ismerkedni, komolyabban. 22 L

2014. okt. 20. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi számít a környéknek?

Én megközelítőleg 60 Kmre lakom Győrtől. Akkor az még jó, vagy már nem?

2014. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi, erre nem igazán utaltam. Nekem egy kicsit sok a 60 km, szóval ilyen 30-40 ami még azért beleférne, már csak utazás szempontjából is, ha esetlegesen úgy alakulna.
2014. okt. 20. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak magamra beszélni, vagy ilyesmi... Mert amúgy sok más területen el hasalhat egy párkapcsolat kialakítása.(aminek minden fázisán estek más el nálam) A külsőtől az erkölcsökön át egész a természetig. Vagy én a másiknak, vagy fordítva, de nem volt jó mostanában.

Ami viszont szerintem érdekes, hogy a legutóbbi sokáig működő kapcsolatom is egy távkapcsolatból lett, 140 km távolsággal.Szóval lehet hogy nem a kényelemre kéne gondolni, hanem az egyéb módon egymáshoz illésre. De te tudod mi jó neked.

2014. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, az ember ilyenkor jobban a kényelemre gondol. Ha gondolod akkor írj rám, aztán meglátjuk :) Egy próbát megér :)
2014. okt. 20. 19:29
 5/6 anonim válasza:
52%
szia! gyere a Hegedűs Gyula központi kollégiumba, sört hozzál(hideg legyen) és lehet lekerül a bugyid :D
2014. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! 20/F, magas, kritériumoknak megfelelő vagyok. :D

Remélem itt vagy még :)

2014. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!