Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még normális lány a földön?

Van még normális lány a földön?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy címnek nem olyan előnyös, de úgy szeretnék egy aranyos barátnőt, akivel törődhetnék rendszeresen, elmehetnénk mindenféle helyre...

Külső tekintetébe annyit nézek csak, hogy ápolt legyen és barna hajú.

Egyébként nagyon azt érzem, hogy hülyék a mai lányok, kisujjamat nyújtanám nekik ezek meg letépnék a fél testem.

22/F


2014. okt. 20. 17:07
 1/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Sajnálom,de lehet jobban jársz, ha körbe nézel a Holdon.


Miért ne lenne?

2014. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz az építő jellegű kritikát, tudom, hogy vannak normális lányok egyet én is ismerek, csak sajnos foglalt :(
2014. okt. 20. 17:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Na de rá nem lőnék amúgy se, mert barátok vagyunk :)
2014. okt. 20. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a mi országunkban egyet sem találtam még soha érdekes módon....Külföldön viszont volt pár aki ilyesmi,csak nem tudtam sajnos jobban megismerni őket a távolság miatt főként.De úgy tervezem,amint lesz több pénzem és időm,kimegyek külföldre és ott is maradnék.Ezerszer aranyosabbak és normálisabbak a lányok,nem ilyen flegmák és lekezelőek,mint itthon nálunk.Ott ők is emberszámba vesznek,sőt potenciális partnerként is tekintenek rám,itthon sz*rba sem néznek a nők az a helyzet.

23/F

2014. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

pl en. semmi masra nem vagyom, csak egy rendes hapsira. egyszeruen en olyan vagyok,akinek szuksege van tarsra.

de sajnos senki sem vesz eszre, pedig teljesen normalisan nezek ki, semmi taszito sincs rajtam.

Jo suliba jarok, apolt vagyok, adok magamra. Tisztelek masokat es a tobbk blablabla amit a fiuk szeretnenek a baratnojukben megtalalni. Bennem ezeket megsem latja meg senki, es ez eleg elkeserito.

Mert ahogy jon egy szeleburdi tiniliba a fiuk azonn mennek a vegtagjuk utan. :( ez az en tapasztalatom.


17L

2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak-vannak, csak nem itthon, nem Magyarországon. Tapasztalatból mondom, hogy a magyar nők szemtelenül flegmábbak, bunkóbbak, nagyképűbbek akármelyik nyugati országban élő nőkhöz képest. Nyugaton teljesen természetes, hogy a nők nem bunkóznak, nem flegmáznak a férfiakkal. Itthon, Magyarországon viszont elég végignézni az utcán, mindenhol minden magyar lány fennhordja az orrát, sugárzik belőlük a nagyképűség, a fölényeskedés, az önelégültség.


Én már feladtam itthon a keresgélést. Külföldön sokkal barátságosabbak a lányok, sokkal könnyebb ismerkedni, sokkal nyitottabbak. Sokat járok külföldre, és szinte hetente tapasztalom a különbséget. Én már döntöttem! Az én feleségem mindenképpen külföldi lesz, és nem magyar.

2014. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, még a külföldi lányokról annyit, hogy őket - a magyar lányokkal ellentétben - egyáltalán nem érdeklik az anyagiak, mert teljesen egyedül képesek fenntartani egy hatalmas családi házat, és nem szorulnak a férfiak pénzére. Sokkal nyitottabbak, sokkal barátkozóbbak, sokkal barátságosabbak. Ellenben egy magyar lány flegmázik, gúnyolódik, lefikáz, ócsárol, kétszínűsködik. Nekem ebből lett elegem. Sajnálom, lányok!
2014. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kicsit erős lesz, nem biztos, hogy az anyagiakkal van a baj.

Én nyári gyakorlaton egy robottechnikai cégnél dolgoztam, villamosmérnöknek készülök, anyagilag se vagyok problémába, igaz kp-m nincs de nem is vagyok szegény gyerek...

Jó ez nincs rám írva de akkor lépjünk tovább...

2014. okt. 20. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el kedves kérdező, hogy a lányoknak se könnyebb! :( én se találok magamnak egy normális pasit, pedig fősulira járok, ápolt vagyok, nyitott mások felé, nem dohányzok, nem részegedek le minden hétvégén, de vhogy nem jön össze... Sok fiút látok itt panaszkodni, hogy ők csak egy rendes lányt keresnek, de nem találnak... Hát rendes pasit ugyanennyire nehéz találni... :/

Amúgy a normális lányokat nem érdeklik az anyagiak. De hamár a külföldi lányok szerintetek aranyosabbak, hát sok külföldi pasi meg jobban tud "udvarolni"...

Azért sok sikert, hátha találsz egy normális lányt itthon is :)

22L

2014. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es.

Nálam biztosan nem tud jobban udvarolni egy külföldi srác sem.Csak nem tudom megmutatni egy lánynak sem,mert levegőnek néz az összes nagyjából... Az eddigi életemben egy lánynak a kezét se tudtam kb. megfogni... egy sem érdeklődött irántam soha. :/

Külföldön viszont mikor kint voltam,emberszámba vettek végre a lányok is,és érdekeltem őket.Végre valaki egyáltalán szóba állt velem,érted?

Azt sem tudom már megmondani utoljára mikor beszéltem lánnyal élőben(itt nyilván a boltos,meg a család nem számít bele).

23/F

23/F

2014. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!