Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik a nők, hogy ők...

Miért hiszik a nők, hogy ők bármilyen hangnemben beszélhetnek a férfiakkal (lekezelő, csúfolódó, sértegető, alpári, stb), de ha ezt "viszonozzák" nekik, akkor vérig vannak sértve, hogy hogy lehet egy nővel így beszélni?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan emberek, egy-kettő mégis azt hiszi, hogy ők xarták a spanyolviaszt...
2014. okt. 17. 16:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Elvárják, hogy nekik meg ki legyen nyalva a seggük.
2014. okt. 17. 16:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Javaslom, h mutass be nekik egy könyvet a new age feminizmusról.
2014. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez durva általánosítás. Vagy talán azt hiszed, a férfiak között nincs olyan ember, aki fel van háborodva egy-egy jogos pejoratív jelzőn, míg ő másoknak durván osztja? Személyfüggő szerintem.
2014. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ilyen. Még vannak olyanok is, akik tisztelik a férfit.
2014. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
"Elvárják, hogy nekik meg ki legyen nyalva a seggük." Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de itt gyakorin sok csaj tett fel olyan kérdést amiben arról volt szó, hogy a pasijuk semmilyen házimunkát nem végez, és elvárja, hogy mindig legyen meleg ebéd, vacsora, stb… De ők biztos hazudnak :D
2014. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja , nincs igazuk ilyenkor, de azért nem ártana elgondolkozni, hogy a férfiak is hány alkalommal nézi le a nőket..
2014. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Személyfüggő a francokat! Én szinte mindenkihez udvariasan viszonyulok, lenéző, lekezelő primitív stílust szinte mindig kizárólag csak fiatal, önmaguktól totálisan elszállt nőktől kapok.
2014. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, bizony nagyon meg tudják sérteni az embert. De azért a nagy többség nem ilyen. Engem pl. eddig minden lány visszautasított, de a többség nem a "kopj le törpe" vagy egyéb hasonló alázásokkal adta tudtomra, hogy ronda vagyok, sőt nem egy lánnyal találkoztam már, akit összezavart, hogy el kellett utasítania (meglephettem, hogy egyáltalán kezdeményeztem, bár a külsőm miatt a nemleges válaszon sosem lepődök meg.)
2014. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szentem hercegnőnek érzik magukat,miota a tescon fotocelás ajtó van.
2014. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem ennek semmi köze a nemhez. férfiak között is akad bőven, aki így viselkedik. csak egy gyökér ember, aki azt hiszi, körülötte forog a világ.
2014. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!