Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szerethetett volna tőlem?

Mit szerethetett volna tőlem?

Figyelt kérdés

A mai nap hazafelé jövet a buszra felszállt egy kinézetre kb 18 éves lány, nem volt csúnya, de nem az én stílusom. Nem voslt tele a busz, de ő végig az én ülésem mellett ált, és (lehet, hogy véletlen) egész végig a vállamat "piszkálta". Löködte picit, néha kicsit nekem dőlt, ez lehet, hogy méginkább a véletlenhez tartozik, de mivel elég meleg volt a buszon és ugye az emberek szoktak csak úgy sóhajtani, de ő telibe a nyakamba fújta a levegőt. Amikor szálltam le a buszról közben is mintha pillantgatott volna felém.

Ezeket azért furcsálom, mert jelenleg 15 éves vagyok, és pechemre eléggé elkaptak engem a pattanások, nem tudok tenni ellenük semmit.

Ő meg inkább az a kicsit kihívóan öltözködő, bulizósabb, idősebb lány.

Szóval szerintetek csak az egyensúlyérzékével van a baj, vagy talán bejöttem neki? :)



2014. okt. 17. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapra elfelejted...
2014. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bejöttél neki;) A pattanásokkal ne törődj,majd elmúlnak!
2014. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elég valósznű, hogy pár nap múlva elfelejtem, de mivel ma történt kb fél-egy órája, így kiváncsi lettem. :)

2. Tudom, hogy elmúlnak, de addig is itt vannak a fejemen:D

2014. okt. 17. 13:52
 4/10 anonim válasza:
Sószappannal tudod kezelni.
2014. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vettünk már ilyen Manna szappant, lassan 1-2 hónapja mosom vele, kicsit használt, meg nem annyira vészes már. + eszem az élsztőt is.
2014. okt. 17. 14:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak ki kell nyomkodni őket, máshogy nem tűnnek el.
2014. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ööö sószappan tényleg állat. De izé off is meg te dolgod is csak gondoltam szólok.
2014. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyomkodom őket, hidd el nekem. :)
2014. okt. 17. 14:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok, mert a kérdésemre tulajdonképp egy választ kaptam. (Többieknek is köszönöm a tippeket, de kérdésemre akkor sem kaptam (kivéve 1) választ.)
2014. okt. 18. 22:33
 10/10 anonim válasza:
Hát vagy semmit vagy valamit. Esetleg 3ik lehetőség is van?
2014. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!