Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedtem egy lánnyal de...

Ismerkedtem egy lánnyal de összejött egy másik pasassal és ha rá gondolok mindig azon jár az agyam hogy ők együtt vannak és smaciznak, jól érzik magukat és szexelnek, mit tegyek hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés
kedvelem a lányt... de ez rohadt zavaró :S
2014. okt. 15. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat jár az eszed ezen akkor előbb utóbb meg fogod utálni a lányt. Kezdőlökésnek elmondom hogyha a csaj szemében te jobb pasi lennél mint a másik akkor most veled lenne. Amiket képzelsz az meg mind igaz is lehet mert egy kapcsolatban ezek alap dolgok. Remélem tudtam segíteni! :D
2014. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vmiert most annyira magamra ismertem :O
2014. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a válaszod

2# mármint pasi vagy csaj téren?

2014. okt. 15. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy. Ez teljesen normális reakció és szörnyű érzés, de nem tudsz mit tenni. Nyilván a másik pasas jobban bejött neki. Lépj túl rajta. Ismerkedj másokkal.
2014. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a tehetetlenség miatt nem sokáig leszel féltékeny :) ez az egész hamar el fog múlni max. pár hét
2014. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Csaj teren :)
2014. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Merre laksz? Hány éves vagy?
2014. okt. 16. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
2# vagyok. 15 vagyok, bar lassan betoltom a 16 ot :"D es kulfoldon lakom... De ez szentem nem lenyeg...
2014. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!