Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol/hogyan jöhetnék össze...

Hol/hogyan jöhetnék össze gazdag csajokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés
c:

2014. okt. 14. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Puccos helyeken
2014. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a barátom és úgy jöttem össze vele.
2014. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Budapest:V.kerület,I.kerület,II.kerület
2014. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.. Nem is értem hogy miért, de nekem a szüzesség elvesztése utáni 8 évemben csak gazdag nőm volt, pedig sose kerestem (és hozzá teszem semmi előnyét nem is láttam).. cégtulaj, gazdag-apuci, stb... Nem csináltam semmit sem :) Lehet az intelligensekre buknak, nem? Vagy az olyanokra, akiket pont semennyire nem érdekli, hogy mennyire gazdag egy nő... (mint pl engem)
2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát ha már szóba hoztad, az intelligencia önmagában annyit ér mint egy se**lyuk a tarkón. Több dolog kell és ha az egyik nem "működik" lehetsz te az isten fa**a is, akkor sem találsz magadnak csajt.
2014. okt. 14. 21:37
 6/21 anonim ***** válasza:
Én az értelmes pasikra bukok, de kiszúrom nagyon könnyen a pénzéheseket.
2014. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De gondolom egy csóró alakkal aligha alakítanál ki kapcsolatot, mint egy olyannal akinek van kocsija stb.


Nem feltétlen kell erre válaszolni, úgyis tudom h mit mondanál.

2014. okt. 16. 10:21
 8/21 anonim ***** válasza:

Nalátod, a #6-osnak van igaza! Az intelligens, okos emberek vonzóak, a pénzéhesek taszítóak.. És még ki is szúrják amúgy is a nők.


De tudod mit? Adok egy ingyen tippet:

Nézd meg a Kaméleon c. magyar remekművet, és vond le a következtetéseket.. Pl azt, hogy mit lehet elérni azzal, ha pénzes csajokra utazol...

2014. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Láttam már azt a filmet.


"Az intelligens, okos emberek vonzóak, a pénzéhesek taszítóak.."

Mint ahogy már említettem ez EGY, azaz EGY dolog ami önmagában lófa**t nem ér! Tapasztalatból mondom. :)

Szóval nem ezzel kell itt érvelni h ez az amitől lucskosak a csajok sunái mert ku**ára nem...

2014. okt. 16. 10:28
 10/21 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Engem nem érdekel, hogy a pasinak milyen dolgai vannak, mert nekem mindenem megvan. :) De egyébként igen, az okos férfiak a vonzóak és tudod miért? Mert az intelligencia szint nagyon is összefügg a szexualitással. ;)

2014. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!