Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Nyáron megismertem egy férfit, nagyon odáig volt értem ezt meg is mondta és ki is mutatta mindenki előtt.Nekem az elején nem jött be, később elkezdtem vonzódni hozzá.Kb. 1 hónapig találkozgattunk 3x lefeküdtünk egymással.Aztán egyszercsak szó nélkül eltünt, a telefon hivásomra nem reagál és az üzenetemre sem.Mi történhetett?Meg beszéltük amikor (összejöttünk) hogy nem komoly kapcsolatot szeretnénk, vagyis én, ő lehet hogy többet akart. Miért nem vesz tudomást rólam? Hiányzik nekem. Mit csináljak? Nem szeretnék erőszakos lenni csak érdekel mi van vele.

2014. okt. 10. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Abba az 1 hónapba feküdtetek le,mert akkor megkapta amit akart.

Te nem akartál többet,és neked hiányzik.WTF?

2014. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a szex(ek)re kellettél neki, innentől már ne reménykedj abban, hogy ebből bármi is lesz.
2014. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam már.....

1x irt egy üzit hogy másnap átjön de nem jött..

És azóta nem is jelentkezett. Csak annyira zavar a dolog hogy nem mondja meg hogy nem akarlak látni...stb vagy hogy mit szeretne. Mi lehet az oka?

2014. okt. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!