Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy Lány akibe nagyon szerelmes vagyok és megkérdeztem tőle hogy szeret e engem!! Ezt válaszolta:

'át tudod.. azthiszem h valahol a kettő közt vagyok .. mármint a barátság és a szerelem közt .. úristen de hülyén hangzik!! nemis vagyok szerelmes!! én hülye vagyok! valamit érzek az biztos .. amikor mondasz vagy írsz valami olyasmit, az olyan nagyon jó érzés .. tudod az a pillangós rész .. amugy nem, de valahogy mégis :DD meg amikor átom h valami nincs rendben, lehet akármilyen jó kedvem, teljesen lehangolsz vele.. vagy ha mondjuk látom h lájkolsz akárkinek, az olyan fura.. olyan mintha féltékeny lennék, pedig tudom h nincs mire, és hogy hülyeség, de áh ez nem jó így!! DE nem vagyok szerelmes'



2014. okt. 10. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy tutira fiatal.
2014. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk ! Viszonylag elég komoly!

szerintetek van nála esélyem ??

2014. okt. 10. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ááááá dehogy, ilyet a full közömbös emberek mondanak.
2014. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem nincs igazad! mindig mondja hogy szeret ...csak nem tudom hogy mivan ! összezavar! félek hogy nem meri még magának se bevallani az érzéseit amit irántam érez.. :(
2014. okt. 10. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom téged sem az eszedért szeretnek.
2014. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt nem kellet volna! sajnálom .. nem tudsz normális választ írni ...megértem ... de akkor ne írj !
2014. okt. 10. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismered azt a csodálatos dolgot hogy irónia? :O
2014. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irónia ??? hagyjad már magad ! komolyan ... azt tudni kell használni !
2014. okt. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!