Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni?

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy pár éve félénk voltam, de véleményem szerint mostanában barátságosabb, nyitotabb vagyok. Osztályban is lányokkal többet beszélek, és ha kellene szerintem már le mernék szólítani lányokat,stb.


Viszont nem jártam/járok bulizni, és nincsenek olyan barátaim akik járnának.


Van egy pár hobbim ami nem tudom segíthet e:rajzolás(állítólag egész jól megy majd lesz kiállításom a suliban),futás/edzés,stb.


Értelmes tanácsokát várnék, hogy hol ismerkedhetnék, Köszi.



2014. okt. 9. 22:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Amit persze elfelejtettem,16/F vagyok.
2014. okt. 9. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:

A sport az jó, lehet ismerkedni közben. A rajzolás az egy magányos tevékenység általában, de ha kiülsz valahova rajzolni, akkor pár kíváncsi lány odamehet hozzád...


16 vagy, még nem kell diszkóznod meg semmi... egyszerűen csak élj, és amit hoz az élet, éld meg. Persze normális kereteken belül...


Amúgy meg szinte bárhol ismerkedhetsz. buszmegálló, busz, suli, sportpálya, edzőterem.... végtelenségig sorolhatnám

2014. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


hát majd megpróbálok valamit.

2014. okt. 10. 14:54
 4/6 anonim válasza:
Hol laksz? :)
2014. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ritka egy s*ar helyen: Nógrádmegye
2014. okt. 12. 00:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van:)
2014. okt. 12. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!