Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 170 cm-nél alacsonyabb lányok!...

170 cm-nél alacsonyabb lányok! Lenne kedvetek ismerkedni? :-) 20/F

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Rég rossz, ha külső alapján akarsz ismerkedni. Az meg még rosszabb, hogy feltételeket adsz meg.
2014. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.!

Lehet, ő is csak ilyen magas, és ezért.

2014. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is csak 176 vagyok, viszont a szerelem nem centihez és kilókhoz kötött. Felszínes ember lehet a kérdező.
2014. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így van, ilyen magas vagyok, ezért írtam így ki a kérdést. De bocsánat, hogy olyan lányokkal próbálok ismerkedni, akik passzolnának hozzám magasságban. ;)
2014. okt. 9. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti is jó nagy idióták vagytok. Aztán meglátnátok egy utcán egy 180cm csaj 170 cm fiú kombót, akkor meg megy a fröcsögés, hogy hogy néznek mán ki. A válaszolók most szépen menjenek el aludni, és ne mutatkozzanak a nyilvánosság előtt a hétvégén.
2014. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös, hogy kiálltál melletem.
2014. okt. 9. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Beszélj a magad nevében légyszíves. Fröcsögni csak te szoktál.

2014. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert annyira ismersz... Bemész egy boltba, szeretnél venni egy órát mondjuk. Megtetszik egy, kicsit borsos az ára, de márkás, úgyhogy megveszed. Mikor hazaérsz, kiderül, hogy jól átvertek, kamu. Ezt te akkor simán elfogadod. Ez most ilyesmi szituáció. Minek keressen magasabb lányokat, mint ő? Ő is látja, hogy a magasabb nő, alacsonyabb férfi párosítás nem az igazi, már egy alapvető tekintély elveszik ilyen téren. De igazad van, nem mérethez és kilókhoz van kötve (az ismerkedés?) a szerelem, úgyis mindenki azt kapja, amit akar.
2014. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem biztos, hogy barátnőre lelek itt, de ha mégis, azért fogalmaztam így meg a kérdést, mert nem szeretnék létrára állni egy csók miatt...
2014. okt. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!