Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szoktatok annak különösebb...

Szoktatok annak különösebb jelentőséget tulajdonítani, ha valakivel összekapcslodik a tekintetetek egy vagy két másodpercre?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön, és ma a folyosón amikor elmentem mellette meg a haverjai mellett egy másodpercre egyenesen a másik szemébe néztünk. Arra lennk kiváncsi, hogy ti ennek (főleg fiúk) tulajdonítanátok -e valamit vagy semmit? Ismerjük egymást, holnap találkozunk is egy szakkörön és nem tudom azt szűrte -e le ebböl, hogy szemezni akartam vele vagy ilyesmi..... 16L (ő 2 évvel idősebb)

2014. okt. 9. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.Azt hiszem,tetszem annak.
2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de semmi jelentőséget nem tulajdonítok 1-2 mp-nek.

Én is szoktam csak úgy kifeké bámulni a fejemből, felmérni egy-két illetőt. És fiúk terén is ez a tapasztalatom. Ha mindenkinek tetszenék, aki a szemembe néz, a fél suli belém lenne zúgva ::D

De simán lehet, hogy tetszel neki. Mindenesetre én drukkolok ;)

2014. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi jelentősége.
2014. okt. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!