Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért nézitek le a...

Lányok, miért nézitek le a csúnyább srácokat?

Figyelt kérdés
két féleképpen viszonyulnak a csúnyább srácokhoz a csajok: (főleg a szebbekre gondolok, mert a rondább lányok közül többen "együtt éreznek", nincs akkora egójuk..) vagy nevetnek rajta, vagy sajnálják, olyan kis szegénynek nézik, nem is tudom melyik a rosszabb..én azt értem hogy járni egy csúnyább sráccal, hogy haverkodni se, azt már nehezebben fogom fel, de hogy emberileg is lenézik ezt már végképp nem értem
2014. okt. 6. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Basszus, miért szerinted a pasik nem nézik le a csúnyácska csajokat? Az eszem megáll...
2014. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az, hogy sajnálják, nem jelenti azt, hogy lenézik.
2014. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem tudom, en nem nezem le a csunyabb fiukat,nem o tehet rola es mi szamit csunyanak?! En nem vagyok olyan szep,de az egyik baratnom nagyon szep meg minden es o se nezi le oket,sot lehet,hogy tok jo fejek es egy csomo kozos temank van :-)
2014. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amúgy tényleg a fiúk is lenézik a nem bálkirálynőnek született lányokat.
2014. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de most egyébként nem csak az olyan esetekre gondolok hogy van egy 180 kilós, szemüveges srác, én se vagyok annyira lent sztem, mégis úgy érzem lenéznek
2014. okt. 6. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetek arról, hogy érzek, legyen az lenézés, sajnálat, szeretet, szimpátia vagy un szimpátia. Nem mutatom ki idegeneknek, és nem bántok senkit ok nélkül. Viszont nem kell ezt úgy beállítani mintha minden nő ilyen lenne, vagy csak a nők. Működik oda-vissza. egyébként lehet velem nem stimmel valaki de sokkal inkább a viselkedése miatt érzek sajnálatot valaki iránt mint a külseje miatt. Pl ha nem mer a szemembe nézni vagy rám nézni is csak akkor mer ha nem figyelek oda.
2014. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hülyeség, egy csomó menőbb srác haverkodik csúnyább lányokkal
2014. okt. 6. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, most kapáltad el magad, ostoba vagy aki általánosságokat szajkóz. Én nem pazarlok rád több választ. Eddig feltételeztem némi értelmet vagy csupán a rossz tapasztalat számlájára írtam a dolgot. De ugyanolyan kisfiú vagy aki minden sérelméért a nőket akarja okolni.
2014. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!