Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba...

(~). .(~) kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba és elakarom mondani neki de a lány mindig a barátnőivel van és előttük nem merem elmondani a lánynak?

Figyelt kérdés
Facebook on meg Skype on nem biztos hogy válaszol ezért én magam szeretném megkérdezni tőle nem pedig az internet re hallhatni.
2014. okt. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Bátorság!
2014. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 catsandhs válasza:
Menj oda a társasághoz, és kérd meg a lányt, hogy beszéljen veled négyszemközt. Amúgy jó, hogy ilyen bátor vagy :D
2014. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell derült égből villámcsapásként megmondani neki, inkább kezdj el közeledni hozzá. Mondjuk kezdd azzal, hogy elhívod magaddal néhány helyre, programra. Őt, veled. Kezdésnek jó. Aztán lehet tovább haladni.
2014. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi nélkül elmondod, akkor nagy eséllyel bukod is, kivéve ha ő sem ezt érzi. Ismerd meg először, esetleg nyomozd ki, hogy hogy megy haza vagy beszélgess vele.
2014. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem tudom hogy az jel e de néha látom hogy engem néz. Amúgy F/15
2014. okt. 5. 19:41
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is először próbálj közelebb kerülni hozzá.

Én személy szerint szeretem ha egy srác megdicséri a ruhám, hogy: "Ez nagyon jól áll neked!" vagy valami ilyesmi...

Kérd meg, hogy segítsen a háziban, mert nem értetted és magyarázza már el. Próbáld előtte magadat adni, legyél természetes...

Ha úgy érzed, hogy ő is viszonozza neked a dolgokat, akkor legyél kicsit merészebb, beszélgess vele sokat, majd egy idő után kérdezz rá nála, hogy neki milyen fiúk jönnek be. Esetleg ha a helyzet úgy adja, akkor mond el neki, hogy helyes csajnak tartod.

Remélem tudtam segíteni!

Ha szeretnél még tanácsot, vagy ha támaszra van szükséged, akkor írj privátban, úgy könnyebb!!!:)

2014. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!