Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt hiszem, hogy belőle csak...

Azt hiszem, hogy belőle csak egy van, de nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy jó ideje beszélünk, de sajnos nem tudom mit tegyek mert tőlem 100km ra lakik, és persze így semmit el sem várhatok, mert még nem is találkoztunk élőben.


Az a bajom, hogy ha őt hagyom akkor nem találok még egy olyat mint ő.

Persze mondhatjátok, hogy hülyeség meg hogy csak szerelmes vagyok, de azok alapján akiket már megismertem, ő sokkal jobb, és még ráadásul szép is.


Köszi hogy végigolvastad, lehetőleg értelmes válaszokat kérnék.

16/f



2014. okt. 1. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, mindenkiből csak egy van. Szóval ebben biztos nem tévedsz:D
2014. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h ő átlagon felüli számodra, de hiába minden, ha a távolság miatt lehetetlen. 16 évesen még előtted áll minden. Ismerkedj, v legalább próbáld meg. Hidd el, vannak normális lányok ,csak azok sajnos szintén otthon ülnek, mert ők is azt látják, amit Te. H nem lehet értelmes emberekkel élőben ismerkedni.
2014. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerelmet ne keverd össze a rajongással. Ha még nem is találkoztatok élőben, honnan tudnád, hogy milyen az illata, ha nem ébredtél még mellette, hogy milyen amikor melletted szuszog?

Ekkora távolság ennyi idősen az szívás, mert nem sok (pl. anyagi) lehetőséged van csökkenteni. Nem baj, ha van egy távoli barát, akivel meg tudsz beszélni mindent, de ne képzelj bele többet.


Tekints rá úgy, mint egy videójátékra, amit nem tudsz megvenni se letorrentezni.

2014. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és hogy megértetek.


Esetleg annyit az utolsónak,hogy igaz amit mondasz, de én inkább a személyiségét ismertem meg,és ha még csak a fele lenne is igaz abból, már az is jó lenne.

Az a gond, hogy még egy lány sem volt ilyen belsőleg, de ő ráadásul szép is.

2014. okt. 1. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A netes szerelem furcsa játékokra képes, hiszen csak az idealizált képbe vagy szerelmes, nem a valóságba. Ráadásul 16 éves vagy. Ne is haragudj, de fogalmad sincs a szerelemről. Tudom most felszisszensz, ahogy én is tettem ezt 16 éves koromban, amikor a "világ legnagyobb és legszentebb szerelmét" hurcoltam magamban. Aztán 26 évesen be kellett látnom, hogy lószar volt az, nem szerelem.
2014. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Így pár nap után már rájöttem, hogy tényleg felejtős:D

2014. okt. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!