Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rögtön az elején hazugságra...

Rögtön az elején hazugságra építeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

barátnőmnek bemutattam egyik ismerősömet, úgy néz ki, összejönnek :)

na erről a lányról azt kell tudni, hogy 13 évesen volt az első pasija, le is feküdt vele, pár hónapot jártak. utána volt 14 évesen is egy pasija fél évig, vele is lefeküdt. most 17 éves, 3 éve nincs senkije.

ma megkért, hogyha beszélek a sráccal, akkor az ő hazugsága az "új igazság". ő azt hazudta, hogy volt egy 2 éves kapcsolata, 14 éves korától kezdve, meg egy pár hónapos utána, és csak kb. 1 éve nincs barátja.

szerintem nem jó ötlet így bekamuzni, akkor is, ha szégyelli...

mit gondoltok?

ti csináltatok már ilyet?


2014. szept. 29. 22:13
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez lényegtelen hülyeség egyáltalán hogy tud ez előjönni mint téma?
2014. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább nem beszélek a múltról, mint hogy hazudjak. Ha majd jobb lesz a viszonyom az illetővel elmondom neki. A mostani barátommal is ez volt.
2014. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Példálóznék a házépìtéssel ,de szerintem tudod mire célzok.
2014. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam mondjuk pont fordítva volt, a barátom + mennyiségű szexet kamuzott be az elején, mikor téma volt. Azután később, hónapokra rá ismét szóba került, és akkor más téma kapcsán már nem tudta fenntartani a füllentést, és bevallotta, hogy valójában... Nagyon cukin vallotta be, lehetetlen lett volna rá haragudni ezért. Meg különben is. Szerintem sem érdemes ugyan hazudni, de ha később kiderülne, akkor is még bevallhatja a barátnőd, ez nem olyan nagy dolog, mint elhallgatni, hogy sorozatgyilkos meg hasonlók.
2014. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondja el az igazat, ha szóbakerül, megtette, valamikor valahol azt mondták hogy felnőttként az tud viselkedni aki tudja vállalni a tettei következményét, ez volt, ez történt, fölösleges füllenteni.
2014. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tapasztalataim szerint a legjobb kapcsolatok alapja a csalás és a hazugság. Mivel többnyire ezekkel is végződnek, logikus ezekkel is nyitni."

Fegyvernepper: Yuri Orlov

2014. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!