Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ötlet a fogadás?

Jó ötlet a fogadás?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, aki átjön hozzám, mert kölcsönkért tőlem valamit. Amúgy nem vagyok jóban, nem ismerjük egymást annyira, meg is lepett mikor megkért. Én szeretném jobban megismerni, mert szimpatikus és aranyos fiú. :) Arra gondoltam, hogy mikor átjön, megkérdezem, van-e kedve csocsózni velem egyet (mert van egy csocsoasztalunk) és tudom h szereti az ilyesmit. És ha lesz kedve hozzá,akkor megmondom neki h legyen a tét egy sör. Ez talán ahhoz vezethet h együtt igyunk és megismerjük egymást kicsit. Jó ötlet ez, v valami jobbat tudtok? :D

20/L


2014. szept. 29. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

És ott is marad vagy, hogy akarsz vele csocsózni? :D

Kb becsenget, bemegy odaadod neki aztán megy...vagy marad csocsózni :D

2014. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
inkább másba fogadjatok ha nyer leszopod jobban fog neki tetszeni mint egy sör :D
2014. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem viszi el, amit kölcsönkért, itt nálam egy 10 perces melója van vele, addig adagolnám neki h csocsózhatnánk... :D aztán vagy benne van, vagy nincs.
2014. szept. 29. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!