Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellene tudatni egy...

Hogyan kellene tudatni egy idősebb nővel, hogy bejön, és esetleg miből lehet észrevenni, ha én is bejövök neki?

Figyelt kérdés
Bejönnek az idősebb nők, de tartok tőlük hogy ők már foglaltak. Az idősebbet nem úgy kell gondolni hogy 20-30év korkülönbség csak 10 körül. Ha esetleg van ilyen idősebb nő akiknek bejönnek a fiatalabbak az elmondhatná hogy szokta tudatni :P Korombeliekkel nincs gond, vagy foglalat vagy nem, de egy idősebb lehet elhajt a f..zba hogy mit akarsz te taknyos vagy ilyesmi :D 23f
2014. szept. 28. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ok en ezekszerint idosebb no kategoria vagyok (jesszumpepi ez a veg) mert 32 eves vagyok.Szoval.A pasik ezerfelekeppen mutatjak ki azt h bejovok nekik,az egyik ilyen ugyebar a mosoly,szemezes,egymas tarsasaganak keresere,email-ek,es kozhelyektol mentes beszelgetesek.


Mondjuk en az idosebb ferfiakat szeretem tehat 34-44 de biztos van egy csomo korombeli akik a veled egykoru sracokra bukik.Igazsagszerint sok idosebb not vonzanak a huszoneves sracok,szoval szerintem jo esellyel indulsz:-)))

2014. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kerdes masik felere a valasz: ha nekem tetszik egy pasi,akkor keresem vele a szemkontaktust,elpirulok,mosolygok,megprobalok valahogy mindig a kozeleben maradni,de nem hivom el randira,az az o dolga:-)))
2014. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi úgy gondoltam hogy tőlem idősebb :P

Akkor kb klasszikusan úgy mutatják ki mint bármelyik másik korosztály? :D

2014. szept. 28. 20:07
 4/6 anonim válasza:
Nem egyszerű kérdés. Magamból kiindulva (idősebb nőként :) ) én valahogy nem venném komolyan, ha egy nálam 10 évvel fiatalabb jelezné, hogy tetszem neki. Azt érezném, hogy szórakozik velem. :) Valószínű sok időbe telne mire elhinném, hogy igazán érdeklődik irántam és nem csak a bolondját járatja velem. Ha tanítónéninek kellek, akkor meg jobb ha megmondja kerek-perec, legfeljebb kosarat kap, vagy nem. :)
2014. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam :( mondjuk nem hiszem hogy ez pillanatnyi fellángolás, mert elég régóta a tőlem idősebbek foglalkoztatnak, annak ellenére, hogy eddig csak fiatalabbakkal volt dolgom :P
2014. szept. 30. 10:44
 6/6 anonim válasza:

9.16 vagyok. Hajt a kíváncsiság? :)

Az biztos, hogy egy nálad ennyivel idősebbet csak kellő komolysággal tudsz meghódítani. Ha komoly vagy, talán ő is komolyan vesz. Ne tekintsen rád úgy, mint egy gyerekre. Férfit kell lásson benned és ne fiút. Érettnek kell lenni ehhez a nehéz feladathoz , annyi bizonyos.

2014. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!